
Пилосос мішковий VILGRAND VVC2244W HC-48
- Немає в наявності
- Код: 5125a5yh
3 666 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🏆 Пилосос мішковий VILGRAND VVC2244W HC-48
🎯 Надійний, компактний та маневрений пилосос – відмінний варіант для сухого прибирання твердої підлоги, килимових покриттів, меблів та одягу. Потужний, але не шумний мішковий (4) пилосос дозволяє швидко та якісно проводити щоденне прибирання приміщень у будинку, квартирі чи офісі, ретельно чистити килимові та текстильні вироби.
🎯 У комплектацію входить набір спеціальних аксесуарів-насадок: велика комбінована щітка, середня меблева щітка, щілинна насадка та маленька щітка для одягу. За допомогою регулювання потужності на корпусі пристрою можна вибрати оптимальний режим, що підходить для догляду за конкретною поверхнею.
🎯 Автоматичнаотка шнура, система фільтр-мішків та можливість увімкнення/вимкнення пилососа навіть ногою значно спрощують використання пилососа. Ергономічний дизайн пилососу відповідає модним тенденціям корисних девайсів, а яскравий колір корпусу створює бадьорий настрій під час обов’язкової роботи по дому.
🎯 Характеристики:
- 🔹 Додаткові особливості
- 🔹 Комплектація: пилосос, насадки, інструкція, гарантійний талон
- 🔹 Габарити упаковки (ВхШхГ): 43.5 х 29 х 33
- 🔹 Тип збирання: сухий
- 🔹 Споживана потужність: 2200
- 🔹 Рівень шуму: 74
- 🔹 Обсяг пилозбірника,: 4
- 🔹 Вага в упаковці: 5.3
- 🔹 Країна реєстрації бренду: Україна
- 🔹 Вага: 4.5
- 🔹 Місце зберігання шнура живлення
- 🔹 Вихідний фільтр: HEPA
- 🔹 Країна виробник: Китай
- 🔹 Індикатор заповнення пилозбірника
- 🔹 Тип пилозбірника: мішковий
- 🔹 Вертикальне паркування
- 🔹 Довжина шнура: 5 м
- 🔹 Габарити (ВхШхГ): 39 х 29 х 22
- 🔹 Колір виробу: білий
- 🔹 Додаткові насадки: для меблів, для паркету, щілинна
- 🔹 Регулювання потужності: на корпусі
- 🔹 Тип трубки: сталева телескопічна


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Пилосос мішковий VILGRAND VVC2244W HC-48 |
- Ціна: 3 666 ₴



