
Професійна електробритва GEEMY, Електробритва для голови, Машинка для видалення волосся на обличчі YH-43
- Немає в наявності
- Код: lf6l397v2
339 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🚀 Професійна електробритва GEEMY, Електробритва для голови, Машинка для видалення волосся на обличчі YH-43
📌 Професійна стрижкова машинка Geemy GM-6605 виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
📌 Відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє зручно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається протягом 6 годин і заряджання вистачає приблизно на годину роботи.
📌 Рухоме лезо з нержавіючої сталі забезпечує тривале різання і не іржавіє. Завжди залишається гострим та високоміцним.
📌 Тример з низьким рівнем вібрації та надтихою конструкцією, робочим шумом всього близько 50 дБ.
📌 Характеристики:
- ✅ Кількість швидкостей: 1, 6000 об/хв
- ✅ Термін роботи від акумулятора: до 60 хв
- ✅ Вага: 169 г
- ✅ Розмір: 150 x 40 мм
- ✅ Довжина стрижки: Т-подібний ніж 0.1 мм
- ✅ Мотор: Роторний
- ✅ Кнопковий перемикач
- ✅ Тип: Машинка окантувальна
- ✅ Ширина зрізу: 40 мм
- ✅ Напруга: AC220-240V У змінного струму, 50-60 Гц або AC100-110V 60 Гц
- ✅ Потужність: 3 Вт
- ✅ Час заряджання: 8 год
- ✅ Матеріал леза: точне лезо з нержавіючої сталі з титановою кришкою, спеціальне лезо трубки
- ✅ Живлення: акумулятор
- ✅ Матеріал корпусу: Високоякісний ABS-пластик
- ✅ Індикатор заряду
📌 Комплектація:
- ✅ Машинка
- ✅ Щітка для чищення ножа
- ✅ Насадки – 0.1 мм, 1 мм, 1.5 мм
- ✅ Кабель для заряджання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Машинка для видалення волосся на обличчі GEEMY, Машинка для стриження посіченого волосся Vgr стриження YH-43 |
- Ціна: 339 ₴









