
Потужний мультициклонний пилосос з контейнером Rainberg, Ефективний пилосос для дому MX-98
- В наявності
- Код: 9h43g9y9p
4 456 ₴
2 228 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

💥 Потужний мультициклонний пилосос з контейнером Rainberg, Ефективний пилосос для дому MX-98
👉 Контейнерний пилосос Rainberg RB-651 (2500W) контейнерного типу без мішка для збирання пилу. Пилозбірник об’ємом близько 3 літрів легко миється і чиститься, достатньо дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце.
👉 Завдяки потужності двигуна 2500W прибирання стане простіше і набагато швидше. Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення. Довжина шнура 6 метрів. Зручна телескопічна труба, потрібні насадки, кнопка змотування шнура
👉 Характеристики:
- ✅ Автоматична намотування шнура
- ✅ Блискучий корпус та ергономічний дизайн
- ✅ Зручна ручка для перенесення
- ✅ Споживана потужність 2500 Вт.
- ✅ Нера-фільтр
- ✅ Потужність всмоктування 500 Вт
- ✅ Шнур живлення довжиною 3.2 м
- ✅ Пластикова щітка для підлоги
- ✅ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- ✅ Щілева насадка
- ✅ 4-ступінчаста система фільтрації
- ✅ Телескопічна трубка із високоякісної нержавіючої сталі
- ✅ Пилосос із колбою об’ємом 3 л.
- ✅ Індикатор наповнення пилозбірника
- ✅ Живлення від мережі 220V – 50 Гц


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Потужний циклонний пилосос із hepa фільтром Rainberg RB-651 2500 Вт, якісний колбовий пилосос MX-98 |
| Колір корпусу | Зелений |
- Ціна: 2 228 ₴









