
Тример для складної стрижки волосся VGR Хороші машинки для стрижки волосся дому QW-37
- Немає в наявності
- Код: 55k43c6z
429 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛡️ Тример для складної стрижки волосся VGR Хороші машинки для стрижки волосся дому QW-37
⚡ Машинка триммер VGR V 120 поєднує машинку для стрижки волосся і бороди зі змінними насадками (від 3 до 20 мм). Використовуючи сам триммер без насадки, ви зможете створити рівні контури стрижки, підголити баки або вибрати шию.
⚡ Крім того, його можна використовувати для видалення небажаного волосся на тілі. Ергономічний, легкий і компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
⚡ Головною перевагою даної моделі є наявність насадок – 3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, а також насадки з правим та лівим ухилом для зручного моделювання бороди.
⚡ У комплекті є гребінець, щіточка для очищення та олія для лез.
⚡ ОСОБЛИВОСТІ:
- • Вона функціональна і проста в управлінні;
- • Зручно лягає в руці і має легку вагу;
- • Має стильний дизайн;
- • Петелька для підвішування плойки;
- • Машинка працює від мережі;
- • Зі змінними насадками можна надати ідеальну форму бороді та вусам;
- • Обладнана лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі;
- • Ідеальний помічник у відрядженнях.
⚡ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- • Регулювання довжини: змінні насадки;
- • Тип чищення: сухий;
- • Тип: Машинка для стрижки;
- • Довжина шнура: 2 м.:
- • Модель: VGR V 120;
- • Встановлення довжини стрижки: від 3 до 20 мм;
- • Кількість змінних насадок: 8 (3, 6, 9, 12, 16, 20 мм, з правим ухилом, з лівим ухилом)
- • Петелька для підвішування плойки;
- • Ріжучі леза з кераміки високою точністю;
- • Вага: 0,43 кг;
- • Габарити (ДхШхГ): 18,5 x 6,8 x 5,2 см;
- • Колір: чорний.
- • Тип живлення: від мережі 220 Вт;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Універсальний тример для чоловіків VGR, Електрична машинка тример для волосся й бороди QW-37 |
- Ціна: 429 ₴









