
Перукарська машинка для бороди бездротова, Тример для стрижки акумуляторний професійний FT-34
- Немає в наявності
- Код: 522g5cn6
650 ₴
📝 Перукарська машинка для бороди бездротова, Тример для стрижки акумуляторний професійний FT-34
⚡ Тример-машинка для стрижки VGR V-286 призначена для професійного використання в перукарнях, а також підходить для домашнього застосування. Завдяки гострим лезам машинка забезпечує безпечне використання. Потужний високошвидкісний двигун гарантує ніжне та безболісне гоління та стрижку з високою ефективністю, не витягуючи волосся і не ушкоджуючи шкіру, роблячи її гладкою. Знімний акумулятор великої ємності можна легко заряджати за допомогою зарядного блоку з адаптером, що входить до комплекту.
⚡ Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-286 має міцний корпус, стійкий до вібрації. Завдяки компактному дизайну вона легко поміщається в руках і дозволяє легко маневрувати при стрижці волосся. Машинка для стрижки має плавний хід лез і низький рівень шуму, а знімні насадки допомагають надавати бороді і всам ідеальну форму. Корпус із міцних матеріалів та акумулятор великої ємності забезпечує тривалий термін експлуатації.
⚡ Особливості:
- ✅ Чотири змінні насадки.
- ✅ Бриття не викликає хворобливих відчуттів.
- ✅ Керамічна ріжуча головка.
- ✅ Низький рівень шуму.
- ✅ Не пошкоджує шкіру та не витягує волосся.
- ✅ Зручний ергономічний дизайн.
- ✅ Водонепроникний корпус.
⚡ Характеристики:
- ✅ Напруга: 100-240 В/10 Вт.
- ✅ Матеріал леза: нержавіюча сталь.
- ✅ Тип: машинка-триммер для стрижки.
- ✅ Регулювання довжини: змінні насадки.
- ✅ Заряджання: від USB.
- ✅ Максимальна довжина стрижки: 18 мм.
- ✅ Час заряджання: 2.5 год.
- ✅ Матеріал корпусу: метал + АБС-пластик.
- ✅ Кількість насадок: 4.
- ✅ Покриття леза: кераміка.
- ✅ Мінімальна довжина стрижки: 0.5 мм.
- ✅ Час роботи від акумулятора: 180 хв.
- ✅ Живлення: від акумулятора, від мережі.
- ✅ Захист від вологи: IPX7.
- ✅ Розмір: 17×4 см.
- ✅ Тип акумулятора: Li-Ion.
- ✅ Колір: чорний.
⚡ Комплектація:
- ✅ шнур USB
- ✅ насадки – 4 шт.
- ✅ машинка для стрижки VGR V-286
- ✅ щітка
- ✅ гребінець
- ✅ упаковка




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 5 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Універсальний акумуляторний тример для бороди VGR V-286, бездротова електробритва FT-34 |
- Ціна: 650 ₴









