
Професійна машинка для стрижки з насадками, Професійна машинка для стрижки волосся XN-23
- Немає в наявності
- Код: y28b9yr89y
511 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔧 Професійна машинка для стрижки з насадками, Професійна машинка для стрижки волосся XN-23
💎 Машинка для стрижки волосся VGR V-040 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання чоловічих, жіночих, дитячих стрижок. Вона призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах та дозволена до застосування в домашніх умовах.
💎 Створювати стильні чоловічі стрижки тепер ви зможете і вдома. Машинка для стрижки VGR V-059 стане в цій справі справжнім помічником. Леза з високоякісної сталі не тупляться з часом, що значно збільшує термін експлуатації пристрою. Ергономічна ручка машинки добре лягає в руці, що дозволяє комфортно працювати. Вас приємно здивує низький рівень вібрації та шуму машинки, що також важливо під час використання.
- ✅ Плавний перебіг гострих лез
- ✅ Машинка для стрижки волосся відрізняється міцним корпусом
- ✅ Зручний та тривалий термін експлуатації
- ✅ Низький рівень шуму
- ✅ Стильний дизайн
- ✅ Стійка до впливу вібрації
- ✅ Вологе очищення;
- ✅ Час роботи (хв): 90
- ✅ Вологозахищений корпус;
- ✅ Матеріал / покриття лез: нержавіюча сталь;
- ✅ Універсальний гребінь;
- ✅ Установок довжини: 6;
- ✅ Насадки: нож для стрижки;
- ✅ Джерело живлення: акумулятор;
- ✅ Тип акумулятора: Li-Ion;
- ✅ Основне призначення: машинка для стрижки;
- ✅ Довжина стрижки (мм): до 18;
- ✅ Насадка для регулювання довжини стрижки
- ✅ гребінець
- ✅ Машинка для стрижки
- ✅ Упаковка: коробка
- ✅ Інструкція


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження акумуляторна з керамічними ножами, Тример для скронь, Підстригальна машинка XN-23 |
- Ціна: 511 ₴









