
Штатив для телефона гарний 3366 до 135 см, Штатив для монокуляра Стійка блогера LK-12
- Немає в наявності
- Код: 4316rua44
419 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🛡️ Штатив для телефона гарний 3366 до 135 см, Штатив для монокуляра Стійка блогера LK-12
💡 Штатив TR 3366 — це професійне обладнання забезпечить якісне проведення фотосесій та відеозйомок.
💡 Стійкість положення штатива забезпечують три телескопічні ніжки з наконечниками на шарнірі та гачок для вантажу, що стабілізує рівновагу.
💡 Висота кожної ніжки регулюється окремо, що дозволяє стійкіше встановити штатив на нерівній поверхні. Положення ніжок легко фіксується затискачами.
💡 Також штатив можна вирівняти за допомогою горизонтального рівня.
💡 Висота конструкції у складеному вигляді – 52 см, з розкладеними ніжками та центральним стрижнем – 135 см.
💡 Для встановлення камери передбачено універсальне кріплення 1/4 дюйма.
💡 Конструкція витримує пристрій вагою не більше 3 кг.
💡 Для встановлення смартфона присутній утримувач-адаптер з регульованими скобами під різні діагоналі екрана.
💡 Майданчик із 3D головкою дозволяє обертати гаджет по трьох осях, а рукоятка зробить процес управління більш плавним та зручним.
💡 Характеристики :
- ➕ Вага штатива: 650 г
- ➕ Модель: штатив 3366
- ➕ Вага в упаковці: 750 г
- ➕ Розмір упаковки: 52 х 10 х 10 см
- ➕ Метальна модель : універсальний
- ➕ Матеріал: алюмінієвий сплав, пластик
💡 У комплект поставки входить: складний штатив, тримач для телефону, чохол для транспортування.упаковка



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1350 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Червоний |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 135 см |
| Мінімальна висота знімання | 52 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Штатив для камери вертикального знімання 3366 до 135 см, Штатив для фотоапарата та екшн камери LK-12 |
- Ціна: 419 ₴









