
Колбовий безмішковий пилосос Magio, Потужний мультициклон пилосос з контейнером для якості SN-73
- Немає в наявності
- Код: yw42d35k6r
3 859 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📝 Колбовий безмішковий пилосос Magio, Потужний мультициклон пилосос з контейнером для якості SN-73
⚡ Пилосос Magio MG-892 – приклад найкращого поєднання останніх технічних розробок, елегантного дизайну та зручності використання. За рахунок продуманої конструкції місткого контейнера він легко виймається з корпусу пилососа. Потужний, але тихий мотор, забезпечує високу потужність 2000 Вт, що гарантує швидке всмоктування пилу. Завдяки функції регулювання потужності всмоктування Ви можете вибрати оптимальний режим прибирання приміщення.
⚡ Характеристики:
- ✅ Мультиступінчаста система фільтрації
- ✅ Колір: червоний
- ✅ Фільтр НЕРА
- ✅ Прогумовані колеса
- ✅ Виробник: Magio
- ✅ Телескопічна металева трубка
- ✅ Горизонтальне паркування
- ✅ Регулювання повітряного потоку на ручці
- ✅ Автоматичне змотування шнура
- ✅ Низький рівень шуму
- ✅ Зручне очищення контейнера
- ✅ Вага: 4 кг
- ✅ Ручка для зручності перенесення
- ✅ Потужність всмоктування: 350 Вт
- ✅ Довжина шнура: 5 м
- ✅ Гнучкий шланг з ергономічною ручкою
- ✅ Потужність: 2000 Вт
- ✅ Об’єм контейнера для пилу: 2,5 л
- ✅ Тип пилососу: циклонний тип
⚡ У комплекті:
- ✅ Насадки: універсальна щітка підлога/килим, щілинна насадка для прибирання важкодоступних місць 2-в-1, для м’яких меблів
- ✅ Телескопічна трубка



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос колбовий миється, пилосос без мішка для зручного прибирання Побутовий без мішка для збирання SN-73 |
- Ціна: 3 859 ₴









