
Електрообладнання для манікюру та педикюру, Апарат для домашнього манікюру Електропилку нігтів UR-21
- Немає в наявності
- Код: 5as31px22
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


💥 Електрообладнання для манікюру та педикюру, Апарат для домашнього манікюру Електропилку нігтів UR-21
✨ Манікюрний набір Salon Nails заощадити час та гроші на візити до манікюрних салонів і без усіляких зусиль з вашого боку, допоможе Вам створити нігті досконалої форми. Тепер кожен може собі дозволити, сидячи вдома перед телевізором у будь-який зручний час, приділити час для себе завдяки цій шліфувальній машинці.
✨ Фрезер має високу швидкість обертання та достатньої потужності, як для обробки жорстких акрилових нігтів, так і власних нігтів. У той же час досить м’який для обробки кутикули та полірування нігтів. 5 насадок у комплекті дозволяють робити найпоширеніші операції. Легко вставляються в апарат.
✨ Область застосування Salon Nails:
- ➕ для видалення кутикули;
- ➕ для видалення мозолів та огрубілої шкіри;
- ➕ для тонкого шліфування;
- ➕ для фінішного шліфування.
- ➕ для обробки краю нігтя;
- ➕ для чищення під нігтями;
- ➕ для шліфування;
✨ Особливості:
✨ Цей набір для домашнього манікюру та педикюру включає 6 насадок, які допоможуть: полірувати, надавати форму і підпилювати ваші нігті!
✨ Перезарядний та бездротовий: цей пристрій має налаштування прямого та зворотного ходу, режими низького та високого енергоспоживання, а також світлодіодну лампу для підсвічування нігтя.
✨ Зробіть безпечний та гігієнічний манікюр у безпеці у себе вдома
✨ Характеристики:
- ➕ Кількість швидкостей: 4
- ➕ Підсвічування: передбачено
- ➕ Країна-виробник: Китай
- ➕ Час підзарядки: близько 3 годин
- ➕ Заряджання: кабель USB
- ➕ Тип пристрою: прилад для догляду за нігтями
- ➕ Мета використання: манікюр, педикюр
- ➕ Обертання: в обидві сторони
- ➕ Вигляд: портативний
- ➕ У комплекті: 5 насадок, кабель зарядки, посібник користувача
- ➕ Упаковка: коробка
- ➕ Час автономної роботи: до 60 хв


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Портативний електричний фрезер для манікюру та педикюру Flawless, Фреза для нігтів і педикюру UR-21 |
- Ціна: 188 ₴









