
Професійна машинка для стрижки волосся в салон, Багатофункціональна акумуляторна машинка для стрижки QF-82
- Немає в наявності
- Код: uh91769
273 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Професійна машинка для стрижки волосся в салон, Багатофункціональна акумуляторна машинка для стрижки QF-82
🎯 Представляємо машинку для стрижки Gemei GM-6112 з трьома насадками для регулювання довжини волосся при стрижці. Це корисне придбання, яке дозволить Вам заощадити гроші та час. Машинка виглядає дуже стильно і сучасно, а завдяки ергономічному дизайну зручно лежить в руці при виконанні роботи. Механізм пристрою виконаний з високоякісної нержавіючої сталі, що значно збільшує термін її експлуатації. Ножі робочого механізму виготовлені з нержавіючої сталі та заточені за допомогою лазерного заточування, завдяки чому зріз виходить набагато рівніше.
У наборі з машинкою йдуть щітка для очищення та олія для змащування робочих частин машинки, яка ще більше продовжить її працездатність. Нерухливе лезо виготовлене з нержавіючої сталі.
🎯 Характеристики:
- ✅ Час заряджання: 8 год.
- ✅ Тип чищення: сухий.
- ✅ Змінні насадки: 6,9,12 мм
- ✅ Живлення: акумулятор
- ✅ Робота від мережі та від акумулятора.
- ✅ Потужність: 50/60 Гц, 3 Вт.
- ✅ Час роботи від акумулятора: 60 хв.
- ✅ Знімні різальні леза, сплав титану
- ✅ Індикація заряджання
- ✅ Вага 0,275 кг
🎯 Комплектація:
- ✅ машинка GM-6112
- ✅ знімні насадки
- ✅ щітка для очищення.
- ✅ мережевий шнур,
- ✅ мастило,


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся з мотором GEMEI GM-6112, Електрична машинка для стриження з насадками QF-82 |
- Ціна: 273 ₴









