
Надійна машинка для стрижки GEMEI, Тример для самостійної стрижки волосся Електромашинка HA-74
- В наявності
- Код: 3295pp1
1 000 ₴
500 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🛡️ Надійна машинка для стрижки GEMEI, Тример для самостійної стрижки волосся Електромашинка HA-74
💡 Працювати з машинкою для стрижки волосся Gemei GM 811 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом насадкам, що знімаються, за допомогою такого приладу можна обстригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі, при цьому вони не будуть затуплятися протягом тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою достатньо підключити до побутової електричної мережі. Відмінна риса моделі полягає у практично повній відсутності різних шумів. Таким чином, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
💡 Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 811 – це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни. З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах.
💡 Характеристики:
- ☑️ Насадки: насадка-гребінь (4 шт.);
- ☑️ Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
- ☑️ Потужність: 9 Вт;
- ☑️ Виробник: Gemei;
- ☑️ Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- ☑️ Ширина ножа: 4,5 мм;
- ☑️ Колір: чорний;
- ☑️ Модель: GM 811;
- ☑️ Тип двигуна: вібраційний;
- ☑️ Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- ☑️ Тип управління: повзункове;
- ☑️ Харчування: мережа;
- ☑️ Установки довжини стрижки: 3; 6; 9; 12 мм;
- ☑️ Тип: машинка для стрижки;
- ☑️ Особливості: низький рівень шуму.
💡 Комплектація:
- ☑️ Щітка для чищення;
- ☑️ гребінець;
- ☑️ Машинка для стрижки GM 811;
- ☑️ Ножиці.
- ☑️ 4 насадки;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Машинка для стриження волосся потужна GEMEI, Машинки для стриження професійні машини HA-74 |
- Ціна: 500 ₴

