
Побутова переносна електроплита Dario DHP151S 1500Вт, Плита настільна емальована, Міні електрична плита JG-79
- Немає в наявності
- Код: o955r72
496 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
📣 Побутова переносна електроплита Dario DHP151S 1500Вт, Плита настільна емальована, Міні електрична плита JG-79
👉 Настільна плита Dario DHP151S– забезпечує зручність та надійність у використанні. Керування плитою здійснюється за допомогою поворотних перемикачів, що забезпечує простоту та надійність у регулюванні температури та потужності нагріву.
👉 Нагрівальні елементи плити виконані у вигляді тінів, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання поверхні, а також ефективний розподіл тепла по всій плиті. Корпус виготовлений з нержавіючого стилю, що надає йому міцності та довговічності, забезпечуючи безпеку та надійність у використанні.
📣 Характеристики:
- ⭐ Тип нагрівальних елементів: ТЕН
- ⭐ Номінальна напруга: 220-240 В
- ⭐ Кількість конфорок: 1
- ⭐ Довжина кабелю живлення: 80
- ⭐ Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- ⭐ Товщина панелі: 0,35 мм
- ⭐ Загальна потужність: 1500
- ⭐ Габаритні розміри виробу: 210х240х75 мм
- ⭐ Вага нетто: 0,77
- ⭐ Тип: Електрична плита
- ⭐ Номінальна частота: 50-60 Гц
- ⭐ Діаметр конфорки: 150 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dario |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Домашня електрична плита Dario DHP151S 1500 Вт, Дискова плита для готування їжі JG-79 |
- Ціна: 496 ₴

