
Акумуляторний універсальний тример для стрижки, Бездротові машинки для стрижки легкі DW-84
- В наявності
- Код: 7912w4pt
1 488 ₴
744 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Акумуляторний універсальний тример для стрижки, Бездротові машинки для стрижки легкі DW-84
⚡ Машинка для стрижки 5в1 Geemy GM-853– це практична, надійна та якісна машинка для стрижки волосся, яка допоможе створити стрижки різної довжини.
⚡ Це професійний набір для особистої гігієни для чоловіків і жінок, що містить все в одному мультистайлері.
⚡ Професійний набір для стрижки може надати вам повний контроль над своїм зовнішнім виглядом, оснащений 6 змінними насадками: для стрижки – головкою для стрижки волосся/триммером бороди/бритвою для волосся/триммером для носа/триммером для брів. Один пристрій забезпечує зручну стрижку всього тіла.
⚡ Особливості машинки для стрижки:
- • Ергономічний дизайн;
- • Компактність;
- • Виготовлена з якісних та міцних матеріалів;
- • Багатофункціональність;
- • Можливість автономної роботи.
⚡ Характеристики машинки для стрижки:
- • Тип живлення: Мережа 220 В;
- • Час автономної роботи: 60 хв;
- • Захисна кришка: Так;
- • Регулювання рухливості блоку для гоління: Так;
- • Час заряджання: 8 годин;
- • Кількість насадок: 6;
- • Щітка для чищення: Так;
- • Ширина леза: 40 мм;
- • Довжина мережевого шнура: 1.4 м;
⚡ Комплектація:
- • Щітка для чищення.
- • Насадки – 6 шт.
- • Кабель живлення.
- • Упаковка.
- • Машинка для стрижки 5в1.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Тример із регульованою довжиною Geemy GM-853, Універсальний тример для стриження й гоління DW-84 |
- Ціна: 744 ₴









