
Машинка для стрижки волосся з мотором, Акумуляторна машинка для стрижки Електромашинка QO-90
- Немає в наявності
- Код: 2195eqn9
334 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛡️ Машинка для стрижки волосся з мотором, Акумуляторна машинка для стрижки Електромашинка QO-90
📌 Машинка для стрижки GEMEI GM-725зробить ідеальними контури бороди та вусів. Також його можна використовувати для видалення зайвої рослинності на тілі як бодігрумер.
📌 Регульована насадка для встановлення довжини має 3 режими – від 3 мм до 6 мм.
📌 Знімний акумулятор дозволить машинці працювати автономно протягом 40 хвилин. Заряджається від мережі 220В протягом 8 годин. Також пристрій може працювати від мережі.
📌 Ергономічний, легкий та компактний дизайн дозволяє легко володіти інструментом навіть новачкові.
📌 Основні переваги:
- 🔸 Ергономічний, легкий та компактний
- 🔸 Ріжучі леза, сплав титану з високою точністю
📌 Характеристики:
- 🔸 Довжина стрижки: до 6 мм
- 🔸 Спосіб чищення: сухий
- 🔸 Потужність: 3 Вт
- 🔸 Час заряджання: 8 год
- 🔸 Частота: 50/60 Гц
- 🔸 Насадки: нож для стрижки, насадка для регулювання довжини
- 🔸 Матеріал лез: титан
- 🔸 Колір: білий з чорним
- 🔸 Кількість режимів регулювання довжини: 3 (3-6 мм)
- 🔸 Час роботи: 40 хв
- 🔸 Кількість насадок у комплекті: 2
- 🔸 Кількість установок довжини: 4
- 🔸 Вигляд: машинка для стрижки
- 🔸 Матеріал корпусу: пластик
- 🔸 Регулювання довжини: змінні насадки
- 🔸 Джерело живлення: мережа / акумулятор
📌 Додаткові характеристики:
- 🔸 Індикація заряду акумулятора
📌 Комплектація:
- 🔸 Щітка для очищення
- 🔸 Коробка
- 🔸 Інструкція
- 🔸 Тример
- 🔸 Універсальний гребінь
- 🔸 Олія для догляду
- 🔸 Адаптер AC/DC
- 🔸 Підставка для заряджання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Акумуляторна машинка для стриження та укладання волосся GEMEI GM-725, Водонепроникний тример для стриження QO-90 |
- Ціна: 334 ₴









