
Машинка для стрижки з насадками бездротова Kemei KM-696, Модний машинка для стрижки волосся VO-35
- Немає в наявності
- Код: a7a1x534ei
778 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Машинка для стрижки з насадками бездротова Kemei KM-696, Модний машинка для стрижки волосся VO-35
✨ Тример стайлер для стрижки волосся та бороди – має ергономічний дизайн, зручно тримати. Управління однією кнопкою, просте у використанні. Допомагає видалити небажане волосся у будь-який час.
✨ Ідеально підходить для гоління бороди, бакенбардів та волосся в носі, надання форми вусам, бакенбардам або бороді.
✨ Переваги:
- ⭐ Насадка-гребінь (1-10 мм), що регулюється, в комплекті
- ⭐ 19 установок довжини зрізу
- ⭐ Цифровий дисплей LED
- ⭐ Компактний та легкий, зручний для перенесення
- ⭐ Заряджання через USB, живлення від вбудованого акумулятора, що перезаряджається, може заряджатися від комп’ютера, блока живлення, адаптера змінного струму або інших USB-пристроїв
✨ Характеристики:
- ⭐ Насадка гребінь 1-10 мм
- ⭐ Час роботи від акумулятора: 90 хвилин
- ⭐ Номінальна частота: 50/60 Гц
- ⭐ Цифровий дисплей LED
- ⭐ Номінальна напруга: 110-240 В
- ⭐ Розміри: 17 x 3.5 см
- ⭐ Потужність: 5 Вт
- ⭐ Регулювання по 1 мм.
✨ Комплектація:
- ⭐ Тример для носа
- ⭐ Підставка
- ⭐ USB-кабель для заряджання
- ⭐ Головка для гоління для голови
- ⭐ Насадка триммер для стрижки волосся
- ⭐ Вузька насадка для стрижки візерунків
- ⭐ Головка для гоління для тіла
- ⭐ Тример Kemei KM-696
- ⭐ Насадка гребінь (1-10 мм)
- ⭐ Щітка для очищення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Окантувальна машинка для стриження акумуляторна, Універсальний тример для чоловіків VO-35 |
- Ціна: 778 ₴




