
Контейнерний колбовий пилосос циклонного типу Rainberg, Колбовий пилосос безмішковий циклонного типу HY-35
- В наявності
- Код: xd98186x1s
4 704 ₴
2 352 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Контейнерний колбовий пилосос циклонного типу Rainberg, Колбовий пилосос безмішковий циклонного типу HY-35
✨ Пилосос Rainberg 3500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
- 🔘 Об’ємний пилозбірник;
- 🔘 Низький рівень шуму
- 🔘 Зручний у використанні
- 🔘 Хромована труба
- 🔘 Потужний двигун
- 🔘 HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
✨ Характеристики:
- 🔘 Ніжний перемикач On / Off: Так
- 🔘 Автоматичне змотування шнура
- 🔘 Індикатор наповнення пилозбірника
- 🔘 Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- 🔘 Потужність всмоктування 600 Вт.
- 🔘 Тип щітки / Насадка : Комбі , щілинна насадка
- 🔘 Потужність двигуна 3500 W
- 🔘 Додаткова насадка
- 🔘 Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- 🔘 Телескопічна складна трубка з полірованого металу
- 🔘 Високоефективна маневрена щітка
- 🔘 Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- 🔘 Довжина шнура 3,2 м
- 🔘 Плавне регулювання потужності на корпусі


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Контейнерний пилосос без мішка для збирання пилу, Пилосос із добрими характеристиками HY-35 |
- Ціна: 2 352 ₴









