
Практична машинка для стрижки волосся VGR, Чоловічий тример для окантовки Надійна машинка стрижки IK-60
- Немає в наявності
- Код: 8x5nr279
647 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Практична машинка для стрижки волосся VGR, Чоловічий тример для окантовки Надійна машинка стрижки IK-60
🔹 Інноваційний пристрій розроблений спеціально для справжніх чоловіків, різноманітне поєднання насадок та режимів гоління дозволяють реалізувати будь-які задуми для ідеального зовнішнього вигляду. З цим стайлером неохайна щетина стане доглянутою та стильною. достатньо лише одного руху руки.
🔹 Характеристики:
- • Бренд: VGR
- • Водонепроникний: IPX5
- • Час заряджання: 2 години
- • Колір: Чорний
- • Довжина різання: 0-6 мм
- • Налаштування насадок: 1,5-3-4, 5-6 мм
- • Матеріал леза: Нержавіюча сталь
- • Матеріал: Леза з алюмінію та нержавіючої сталі
- • Ємність акумулятора: 1400 Mah
- • Країна виробник: Китай
- • Максимальний час роботи: > 90 хв
- • Джерело живлення: Usb, Електричний
- • Моделі: V-170
- • Час роботи: 180 хвилин
🔹 Додаткові характеристики:
- • Вологозахищений корпус: Так
- • Бритвенна насадка: Так
- • Тип елементів живлення: Li-Ion
- • Щітка для чищення: Так
- • Насадка-триммер для носа та вух: Так
- • Матеріал лез: Нержавіюча сталь
- • Прогумована рукоятка: Ні


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример для скронь, багатофункціональний тример для стриження волосся й тіла Гарний бездротовий IK-60 |
- Ціна: 647 ₴









