
Хороші машинки для стрижки волосся для дому VGR V-055 Машинка стрижки окантовки IA-95
- В наявності
- Код: 76py279
820 ₴
410 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Хороші машинки для стрижки волосся для дому VGR V-055 Машинка стрижки окантовки IA-95
🔹 Машинка для стрижки VGR V-055 – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🔹 Машинка для стрижки VGR V-055 відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акамулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей. Корпус виготовлений з пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
🔹 Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
🔹 У комплектації щітка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
🔹 Особливості:
- • Кілька режимів регулювання межі.
- • Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- • Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- • Підійде для стрижки бороди, окантовки, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- • Зелений індикатор заряджання.
- • Двигун із високою швидкістю обертання.
- • Бреє чітко та чисто.
- • Акумуляторний тип.
- • Вимикач натискного типу для простоти експлуатації.
- • Нековзне покриття.
🔹 Характеристики:
- • Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- • Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- • Виробник: VGR
- • Час використання: 120 хв
- • Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- • Розмір: 15х4,5х3,5 см
- • Матеріал корпусу: АБС-пластик
- • Рівень водонепроникності: IPX 5
- • Тип: Машинка для стрижки
- • Час заряджання: 1,5 год
- • Акумулятор: 500 mAH
- • Потужність: 10 Вт
- • Країна виробник: Китай
- • Метод очищення: миючий
🔹 Комплектація:
- • Знімні насадки: 3,6,9,12 мм.
- • Упаковка
- • Кабель для заряджання
- • Олія
- • Машинка для стрижки волосся
- • Щітка для чищення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся для професіоналів, Машинка для стриження від IA-95 |
- Ціна: 410 ₴









