
Набір для стрижки волосся на акумуляторі VGR, Машинка для підстригання Тример волосся портативний LQ-78
- В наявності
- Код: 831er32
1 200 ₴
600 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Набір для стрижки волосся на акумуляторі VGR, Машинка для підстригання Тример волосся портативний LQ-78
✨ Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- ➕ Метод очищення: повне миття корпусу
- ➕ Потужність: 5 Вт
- ➕ Час заряджання: 1,5 години
- ➕ Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- ➕ Час використання: 180 хвилин
- ➕ Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- ➕ Світлодіодний цифровий дисплей
- ➕ Рівень водонепроникності: IPX6
- ➕ Метод заряджання: заряджання через USB
- ➕ Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
✨ Комплектація:
- ➕ Щітка для чищення
- ➕ Насадка + насадка для вух та носа
- ➕ Олія
- ➕ Розрахунок
- ➕ Кабель живлення
- ➕ Машинка для стрижки


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Акумуляторна універсальна машинка для стриження, Машинка-тример для стриження бездротова LQ-78 |
| Колір | Синій |
- Ціна: 600 ₴









