
Електронна машинка для стрижки, Бездротова машинка для стрижки дому Хороший бездротовий тример SN-97
- В наявності
- Код: r31qb194
2 476 ₴
1 238 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📦 Електронна машинка для стрижки, Бездротова машинка для стрижки дому Хороший бездротовий тример SN-97
💡 Машинка для стрижки волосся MG-587 дозволяє не тільки економити час, уникаючи черг та візитів до перукаря, але й у будь-який момент коригувати зачіску. Такий аксесуар буде просто незамінним для тих, хто хоче виглядати бездоганно. Він має стильний дизайн та зручний у використанні. Потужний, але тихий двигун працює ефективно і без вібрацій. Леза з титановим покриттям дозволяють машинці чудово справлятися із завданням.
💡 Ергономічна ручка верстата добре лягає в руку, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, тому кожна стрижка буде безпечною та приємною. Леза можна чистити після використання за допомогою щіточки, що додається. У комплекті до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм відповідно. Легка та компактна, ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні та підходить як для дорослих, так і для дітей. У набір також входить щіточка для чищення та олія.
- 🔹 Потужність, Вт: 5
- 🔹 Лезо: Титанове
- 🔹 Тип акумулятора: Lithium
- 🔹 Тихий шум: Так
- 🔹 Знімні леза для легкого очищення: Так
- 🔹 Індикатор батареї: У відсоткахКількість швидкостей: 2
- 🔹 Форсунки: 3 мм, 6 мм, 10 мм, 13 мм
- 🔹 Можливість роботи під час заряджання: Так
- 🔹 Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм
- 🔹 Обладнання: Насадки (4 шт.), Олія, Щітка, Адаптер
- 🔹 Час безперервної роботи, хв: 210
- 🔹 Час заряду акумулятора, год: 3
- 🔹 Корпус: Металевий
- 🔹 Адаптер: Так


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример бездротовий MAGIO MG-587, Електомашинка для стриження, Класна машинка для стриження волосся SN-97 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 1 238 ₴









