
Дискова плита для дому ViLgrand, Кухонна плита для маленької кухні, Електроплита 2 конфорки JN-88
- Немає в наявності
- Код: 67ga9291
775 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Дискова плита для дому ViLgrand, Кухонна плита для маленької кухні, Електроплита 2 конфорки JN-88
🔹 Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
🔹 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
🔹 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- 🔹 Колір:Коричневий
- 🔹 Тип керування:Механічне
- 🔹 Тип:Електрична
- 🔹 Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см
- 🔹 Країна-виробник:Китай
- 🔹 Напруга, В:220
- 🔹 Країна реєстрації бренду:Україна
- 🔹 Вага в упаковці:1,55 кг
- 🔹 Матеріал плитки:Сталь
- 🔹 Потужність, кВт:2
- 🔹 Вага:1,25 кг
- 🔹 Сфера використання:Для дому
- 🔹 Тип встановлення:Настільні
- 🔹 Виробник:ViLgrand
- 🔹 Додаткові характеристики:Спіральний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані ніжки, регульований термостат
- 🔹 Кількість конфорок:2


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Настільна потужна електрична плита на 2 конфорки, Мініплита для дому, Плита на стіл електрична JN-88 |
- Ціна: 775 ₴






