
Машинка для стрижки волосся і гоління Vintage, Перукарські машинки професійні, Тример бездротовий BQ-64
- В наявності
- Код: b96zghf944
364 ₴
182 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Машинка для стрижки волосся і гоління Vintage, Перукарські машинки професійні, Тример бездротовий BQ-64
💎 Тример – універсальне рішення для догляду за бородою, вусами та волоссям. Компактний і бездротовий він працює до 2 годин від акумулятора і заряджається всього за 60 хвилин. У комплекті – 4 насадки, які дозволяють вибрати довжину стрижки від 0,5 мм до 4 мм. Леза з нержавіючої сталі та металевий корпус забезпечують надійність та довговічність пристрою. Обладнаний захистом від навантаження та порізів. Пристрій легко брати із собою завдяки його невеликій вазі та компактним розмірам.
💎 Характеристики:
- ➕ Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- ➕ Регулювання довжини: змінні насадки;
- ➕ Час роботи від акумулятора при повному заряді: 120 хвилин;
- ➕ Тип акумулятора: li-ion;
- ➕ розміри: 150*40 мм діаметр ручки 22 мм
- ➕ Кількість змінних насадок: 4 штуки (1.5, 2, 3, 4 мм)
- ➕ Час до повної зарядки акумулятора: 1:00;
- ➕ Тип живлення: акумулятор;
💎 Комплектація:
- ➕ Машинка для стрижки волосся
- ➕ Щітка для чищення – 1 шт.
- ➕ Кабель для заряджання від USB – 1 шт.
- ➕ Упаковка – коробка;
- ➕ Насадки – 1.5, 2, 3, 4 мм


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример для волосся портативний Vintage, Класна машинка для стриження волосся Електромашинка BQ-64 |
- Ціна: 182 ₴









