
Машинка для точної стрижки бороди і волосся, Електронна машинка для стрижки Електромашинка волосся IL-37
- В наявності
- Код: 32uw239q
980 ₴
490 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Машинка для точної стрижки бороди і волосся, Електронна машинка для стрижки Електромашинка волосся IL-37
✨ Надійна та якісна машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 допоможе створити стрижку Вашої мрії. Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
✨ Завдяки зручності у використанні, машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 стане просто незамінною у повсякденному житті. А ваші улюблені чоловіки завжди матимуть доглянутий вигляд.
✨ Ця машинка має надійні леза з нержавіючої сталі. Корпус виглядає привабливо та зручно розміщується в руці.
✨ Характеристики:
- ☑️ Тип чищення: сухий
- ☑️ Живлення: мережа 220В
- ☑️ Потужність: 50/60 Гц, 9 Вт
- ☑️ Ножі: нержавіюча сталь, шириною 46 мм
- ☑️ Ергономічний, легкий та компактний дизайн
✨ Комплектація:
- ☑️ Коробка
- ☑️ 4 знімні насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
- ☑️ Інструкція
- ☑️ Наявність захисної кришки для різальних лез
- ☑️ Ножиці
- ☑️ Щітка для чищення
- ☑️ гребінець
- ☑️ Машинка для стрижки


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Універсальний тример для стриження та гоління Gemei, чоловічий тример для окантовки Тример вісків IL-37 |
- Ціна: 490 ₴









