
Ефективний тепловентилятор SeaBreeze, Безпечний обігрівач для дому, Обігрівач домашній QA-83
- Немає в наявності
- Код: 627moex18
660 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Ефективний тепловентилятор SeaBreeze, Безпечний обігрівач для дому, Обігрівач домашній QA-83
🛠️ Обігрівач компактний, розмір 25х24х12 см, але завдяки своїй потужності може швидко нагріти повітря в приміщенні площею до 15-20 кв. Працює в режимі нагрівання 2000 Вт, механічне управління. Як нагрівальний елемент встановлена електрична спіраль. Важливо, що влітку пристрій можна використовувати як звичайний вентилятор.
🛠️ Тепловентилятор SeaBreeze SB-038
- 🔘 Індикатор
- 🔘 2 температурні режими: 1000 Вт/2000 Вт
- 🔘 Регульований термостат
- 🔘 220В-240В / 50Гц 2000Вт
- 🔘 Холодне обдування


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Вітродуйчик для дому SeaBreeze, Дуйчик нагрівач мініатюрний, нагрівач для приватного будинку QA-83 |
- Ціна: 660 ₴







