
Настільна електроплита RAF, Ел плита електроплита настільна одноконфорочна, Мобільна електрична плита QZ-25
- Немає в наявності
- Код: 68a24ys2
435 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🏆 Настільна електроплита RAF, Ел плита електроплита настільна одноконфорочна, Мобільна електрична плита QZ-25
👉 Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
👉 >
👉 Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
👉 Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
👉 Характеристики:
- 🔸 Харчування: 220V;
- 🔸 Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- 🔸 Покриття робочої поверхні: емаль;
- 🔸 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- 🔸 Кількість режимів: 5;
- 🔸 Прогумовані ніжки;
- 🔸 Управління: механічне;
- 🔸 Потужність конфорки: 1000 Вт;
- 🔸 Надійне покриття, зручне для чищення;
- 🔸 Вага: 1,2 кг;
- 🔸 Розмір плити 210x210x40 мм
- 🔸 Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- 🔸 Кількість конфорок: 1;
👉 Комплектація:
👉 * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
👉 Характеристики:
- 🔸 Висота – 40мм
- 🔸 Вигляд плити – Настільна
- 🔸 Вага – 1,2кг
- 🔸 Колір корпусу – Білий
- 🔸 Розташування конфорок – квадрат
- 🔸 Тип управління – Механічне
- 🔸 Глибина – 210мм
- 🔸 Кількість режимів роботи – 5
- 🔸 Загальна кількість конфорок – 1
- 🔸 Споживана потужність – 1000Вт
- 🔸 Покриття корпусу – емалева фарба
- 🔸 Ширина – 210мм
- 🔸 Стан – Новий
- 🔸 Варкова поверхня – електрична
- 🔸 Покриття варильної поверхні – емаль
- 🔸 Кількість електричних конфорок – 1




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Портативна плита для готування RAF, Настільна плита для готування, Комфоркова електроплита QZ-25 |
- Ціна: 435 ₴









