
Електронна плита RAF, Побутова настільна плита для дому побутова переносна FK-72
- Немає в наявності
- Код: l2ay1y332
770 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📝 Електронна плита RAF, Побутова настільна плита для дому побутова переносна FK-72
⚡ Електроплита одноконфоркова RAF 8005. Дискова нержавіюча сталь. Електроплита RAF 8005 це економний та малогабаритний пристрій, оснащений одним малопотужним нагрівачем, потужністю 1500Вт. із регульованим термостатом. Покриття робочої поверхні з нержавіючої сталі. Якщо у вас небагато місця на кухні, то RAF 8005 стане незамінним помічником на вашій кухні або будь-якому іншому місці. А завдяки легкій вазі її можна взяти з собою на дачу. Живлення від мережі 220В. Порадуйте корисними та смачними стравами своїх рідних та близьких, тепер на вашій кухні стане більше вільного місця.
⚡ Переваги:
- ⭐ Ніжки з прогумованою основою забезпечують хорошу стійкість на поверхні.
- ⭐ Маленька, компактна та дуже практична плита підійде для розігріву та приготування їжі в побутових умовах.
- ⭐ Мережевий індикатор роботи світиться під час роботи.
- ⭐ Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку.
- ⭐ Не в кожного є можливість і необхідність встановлення повноцінної плити.Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки.
- ⭐ Споживана потужність 1500 Вт, регулювання якої здійснюється терморегулятором на передній частині корпусу.
- ⭐ За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF 8005, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день.
- ⭐ Плита має одну дискову електричну конфорку із закритим типом нагрівального елемента.
- ⭐ Плита має захист від перегріву.
⚡ Характеристика:
- ⭐ Поворотний механічний перемикач
- ⭐ Світловий індикатор роботи,
- ⭐ Кількість конфорок 1
- ⭐ Матеріал нержавіюча сталь
- ⭐ Терморегулятор
- ⭐ Максимальна потужність 1500 Вт




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Переносна компактна електроплита RAF 8005 1500 Вт, Одноконфоркова індукційна електроплита FK-72 |
- Ціна: 770 ₴









