
Машинка волосся міцна VGR, Електромашинка для волосся, Тример для стрижки бороди акумуляторний DT-36
- Немає в наявності
- Код: o1832ebj3
644 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📰 Машинка волосся міцна VGR, Електромашинка для волосся, Тример для стрижки бороди акумуляторний DT-36
💎 Тример VGR V-080 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання стрижок. Він призначений для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах та дозволений до застосування в домашніх умовах. Тример VGR V-080 відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез. , зручністю та тривалим терміном експлуатації.
💎 Особливості:
- ☑️ Має дисплей, на якому відображається залишок заряду акумулятора у відсотках;
- ☑️ Зручно лягає в руці і має легку вагу;
- ☑️ Обладнаний лезами з нержавіючої сталі, що гарантують акуратний рівний зріз, вона акуратно зрізає волоски, не залишаючи якихось слідів на чутливій шкірі;
- ☑️ Має стильний дизайн;
- ☑️ Ідеальний помічник у відрядженнях.
- ☑️ Акумулятор дозволить тримеру працювати автономно протягом 120 хвилин;
- ☑️ З насадками, які мають поворотний регулятор довжини стрижки і якій можна надати ідеальну форму бороді та вусам;
- ☑️ Підходить як для дітей, так і для дорослих;
- ☑️ Він функціональний і простий в управлінні;
- ☑️ Має міцний корпус, стійкий до дії вібрації, низький рівень шуму. Хід – дуже плавання;
💎 Характеристики:
- ☑️ Ємність акумулятора: 600 mAh;
- ☑️ Модель: VGR V-080;
- ☑️ Час заряджання: 1,5 години;
- ☑️ Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- ☑️ Час роботи від акумулятора: близько 120 хвилин;
- ☑️ Потужність: 5 Вт;
- ☑️ Тип живлення: Акумулятор;
- ☑️ Тип: Тример для бороди та вусів;
- ☑️ Фірма: VGR;
- ☑️ Насадки з поворотним регулятором довжини (А: 1-10 мм, В: 11-20 мм).
💎 Комплектація:
- ☑️ Інструкція (англійською мовою);
- ☑️ Тример VGR V-080;
- ☑️ Фірмова подарункова коробка.
- ☑️ Насадки з поворотним регулятором довжини (А: 1-10 мм, В: 11-20 мм);
- ☑️ Щітка для очищення тримера;
- ☑️ USB кабель для заряджання (є можливість заряджати в автомобілі або від Power Bank);
- ☑️ Масло для змащування ножів;




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження для дому VGR V-080 Бездротова машинка для стриження вдома DT-36 |
- Ціна: 644 ₴









