
Надійна машинка для стрижки, Машинка для стрижки з потужним акумулятором чоловіча EY-25
- Немає в наявності
- Код: 55rp7hrn42
397 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Надійна машинка для стрижки, Машинка для стрижки з потужним акумулятором чоловіча EY-25
📌 Машинка для стрижки волосся VGR V-229 триммер для бороди і вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
📌 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-229 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
📌 Корпус виготовлений із пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
📌 Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
📌 У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва VGR V-229 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-229 чудово справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
📌 Особливості:
- 🔘 Акумуляторний тип.
- 🔘 Двигун із високою швидкістю обертання
- 🔘 Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- 🔘 Зелений індикатор заряджання
- 🔘 Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- 🔘 Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- 🔘 Бреє чітко та чисто.
- 🔘 Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
📌 Характеристики:
- 🔘 Модель: V-229
- 🔘 Метод очищення: миючий
- 🔘 Кілька режимів регулювання межі
- 🔘 Час використання: 120 хв
- 🔘 Виробник: VGR
- 🔘 Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- 🔘 Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- 🔘 Рівень водонепроникності: IPX 5
- 🔘 Час заряджання: 1,5 год
- 🔘 Нековзне покриття
- 🔘 Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- 🔘 Матеріал корпусу: АБС-пластик
- 🔘 Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- 🔘 Потужність: 10 Вт (висока потужність)
📌 Комплектація:
- 🔘 Олія
- 🔘 Щітка для чищення
- 🔘 Машинка для стрижки волосся VGR V-055
- 🔘 USB кабель
- 🔘 Знімні насадки 1,2,3 мм.
📌 Характеристики
- 🔘 Країна реєстрації бренду-Китай
- 🔘 Тип двигуна -Роторний
- 🔘 Час автономної роботи-120 хв
- 🔘 Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- 🔘 Потужність-10 Вт
- 🔘 Країна виробник -Китай
- 🔘 Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- 🔘 Тип управління-Повзункове
- 🔘 Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- 🔘 ширина ножа -35мм
- 🔘 Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- 🔘 Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- 🔘 Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- 🔘 Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- 🔘 Функціональні особливості – індикатор заряджання
- 🔘 Сфера використання -Побутова
- 🔘 Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- 🔘 Вага-0.1кг
- 🔘 Акумулятор живлення
- 🔘 Колір-Чорний
- 🔘 Час заряджання акумулятора-90 хв
- 🔘 Матеріал лез-Сталь


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна машинка для гоління голови, Електрична машинка для стриження побутова EY-25 |
- Ціна: 397 ₴









