
Ручна електрична пила по дереву, Електропила для ручного використання, Пила електрична побутова ZJ-75
- Немає в наявності
- Код: 43sn611
980 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
💥 Ручна електрична пила по дереву, Електропила для ручного використання, Пила електрична побутова ZJ-75
💡 Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAFFTEC Model:8″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
💡 Особливості:
- ✅ Захистний кожух
- ✅ Низький рівень шуму
- ✅ Мала вага та невеликі розміри
- ✅ Міцний корпус
💡 Характеристика:
- ✅ Напруга АКБ: 24 В
- ✅ Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- ✅ Ємність АКБ: 2000 мАч
- ✅ Довжина шини: 150 мм.
💡 Комплектація:
- ✅ Ключ для монтажу шини та ланцюга
- ✅ Зарядний пристрій
- ✅ Акумуляторна міні пила
- ✅ Посібник користувача
- ✅ Дві батареї
- ✅ Пластиковий кейс
💡 Характеристики
💡 Характеристики електродвигуна, акумулятора
- ✅ Напруга акумулятор: 24 В
- ✅ Ємність акумулятора: 2 Ач
- ✅ Час заряду акумулятора: 60 хв
- ✅ Тип акумулятора: Li-Ion
💡 Основні
- ✅ Виробник: KRAFFTEC Model:6″
- ✅ Довжина шини: 150 мм
- ✅ Вага: 2,8 кг
- ✅ Розташування двигуна: Поздовжнє
- ✅ Швидкість обертання ланцюга: 5,8 м/сек
- ✅ Крок ланцюга: 1/4″
- ✅ Країна виробник: Польща
- ✅ Живлення: Акумулятор
💡 Додаткові функції
- ✅ Блокування кнопки включення: Так
- ✅ Додатковий акумулятор: Так
💡 Акумуляторна ланцюгова міні пила KRAFFTEC Model:6

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krafftec |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пропилу, (мм) | 200 |
| Товар | Електрична пила для дров, пила електрична для заготівлі дров ручна дому ZJ-75 |
- Ціна: 980 ₴
