
Стильна електро плита, Компактна побутова електроплита, Плити для приготування, Електро електроплити JR-18
- В наявності
- Код: 2lis5i6h981
1 046 ₴
523 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Стильна електро плита, Компактна побутова електроплита, Плити для приготування, Електро електроплити JR-18
✨ Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою у доступній ціновій категорії.
✨ Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- • Потужність, кВт: 1
- • Кількість електричних конфорок: 1
- • Розмір конфорок, мм: 160
- • Покриття робочої поверхні: емаль
- • Термостат: 80-420°С. Індикатор увімкнення
- • Тип нагрівальних елементів: чавунні млинці
- • Колір: чорний
- • Управління: механічне
- • Тип варильної поверхні: електрична
- • Загальна кількість конфорок: 1
- • Потужність конфорок, кВт: 1


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електропліта настільна від мережі, зручна плита для кухні, Варильна настільна плита JR-18 |
- Ціна: 523 ₴





