
Штатив для монокуляра Tripod, Трипод тринога, Штативи для фото камери Професійний штатив блогерів KH-27
- В наявності
- Код: h534e17
548 ₴
274 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Штатив для монокуляра Tripod, Трипод тринога, Штативи для фото камери Професійний штатив блогерів KH-27
💡 Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
💡 Призначений для смартфона та невеликої камери.
💡 Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
💡 Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
💡 У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
💡 Особливості:
- • Добре спроектована модель, чудово підходить для роботи вашої камери, з універсальним кріпленням для смартфонів та легких камер
- • Для селфі, групового фотографування або відеозапису
- • Кріплення автоматично регулюється під розмір смартфона
- • Він може використовуватися як штатив і як монопод
- • Спеціальне повітряне покриття на ніжках захищає від ковзання в руках
- • Портативний і дуже легкий
- • Кругове обертання на 360 градусів
💡 Характеристики:
- • Рівень: є
- • Максимальний діаметр секції: 17 мм
- • Висота в розкладеному стані: 1020 мм
- • Кількість секцій ноги:3
- • Висота у складеному стані:355 мм
- • Вага: 450 гр
- • Тип штативної голівки:360°
- • Максимальне навантаження:2,5 кг
- • Матеріал: алюміній
💡 Комплектація:
- • Штатив
- • Кріплення для смартфона
- • Чохол для зберігання-Коробка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1040 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 104 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штативи для фотокамери, Штатив для телефона добрий Розкладний штатив фотознімання KH-27 |
- Ціна: 274 ₴









