
Кемпінгова лампа-ліхтар, Ліхтарик акумуляторний кемпінговий, Переносний кемпінговий ліхтар XY-14
- Немає в наявності
- Код: 3xb4961
310 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
👉 Кемпінгова лампа-ліхтар, Ліхтарик акумуляторний кемпінговий, Переносний кемпінговий ліхтар XY-14
💎 Світлодіодна лампа – світильник на 10W з батареєю, яка заряджається від сонячної панелі, що входить у комплект. Акамулятор із тривалим терміном служби. Зарядіть цю лампу від сонця і використовуйте її на вулиці або під час відключення електрики! Лампа має 2 інтенсивності світла, високу і низьку. Вона надзвичайно економічна, споживаючи до 20 разів менше енергії в порівнянні зі звичайною лампочкою. Вмонтований гачок, щоб повісити лампочку, яка зможе працювати як аварійне освітлення як на природі, так і в приміщенні.
💎 Характеристики
- • Є гачок для підвіски
- • Довжина кабелю 3м
- • Розмір лампи 13х8.5 см
- • Вага 0.3 кг
- • Можна заряджати від USB виходу
- • Час сонячної зарядки 6-8 годин
- • Потужність 10 W
💎 Комплектація:
- • Упаковка.
- • Лампа з гачком.
- • Сонячна панель.
- • USB шнур.



| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 85 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в пакованні | 1 шт. шт. |
| Потужність | 10 Вт Вт |
| Робоче положення | Універсальна |
| Тип | Лампа |
| Товар | Ліхтар кемпінговий, Кемпінговий ліхтар-лампа, Ліхтарі для кемпінгу camping, Ліхтарі для кемпінгу XY-14 |
| Форма лампочки | Груша |
| Цвет светодиода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 310 ₴





