
Акумуляторний світлодіодний ліхтар, Ліхтар прожектор світильник акумуляторний для риболовлі CA-73
- Немає в наявності
- Код: 9466i9he
443 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔧 Акумуляторний світлодіодний ліхтар, Ліхтар прожектор світильник акумуляторний для риболовлі CA-73
🎯 Сучасні ліхтарики, що працюють на основі світлодіодів, вже повністю витіснили з ринку класичні ліхтарі з лампами розжарювання.
🎯 Сьогодні користувачі висувають досить серйозні вимоги до ліхтариків, адже хочеться, щоб такий пристрій не підвів у найвідповідальніший момент.
🎯 Переваги:
🎯 Має величезний ресурс роботи. Дана модель ліхтарика здатна опрацювати від 30 до 50 тисяч годин. Все тому, що як джерело світла виступає світловий діод.
🎯 Споживає мінімальну кількість енергії, завдяки чому може довго працювати без підзарядки.
🎯 Має компактні розміри, а тому його можна брати з собою в подорожі, на рибалку і навіть просто постійно носити в кишені або рюкзаку.
🎯 Стійкий до ударів. Ліхтар компанії Hlv L811-20W-COB-1W зовсім не боїться ударів, вібрацій і навіть падінь.
🎯 Режими роботи:
- ➕ Максимальний: COB 100%
- ➕ Стробоскоп
- ➕ Енергозберігаючий: 1 W;
- ➕ Середній: COB 50%;
🎯 Характеристики:
- ➕ Кількість діодів: ( COB + 1 W);
- ➕ Тип діода: COB;
- ➕ Живлення: 2 акумулятори 18650 мАг або 3 батареї AA;
- ➕ Розміри: 172 х 125 х 46 мм;
- ➕ Тип живлення: акумуляторний;
- ➕ Матеріал: Пластик + метал;
- ➕ Колір світіння: білий 5000К;
- ➕ Поворотна ручка-підставка;
- ➕ Функція Power Bank зі світлодіодною індикацією рівня заряду.
🎯
🎯 Комплектація:
- ➕ Пакувальна коробка.
- ➕ Прожектор L811-20W-COB-1W;
- ➕ 2 акумулятори типу 18650;
- ➕ Кабель USB-microUSB;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HLV |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону |
| Стан | Новий |
| Тип діода | COB |
| Тип заряду | USB |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 17.2 см |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Інтенсивний, Миготливий |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товар | Ліхтар переносний тактичний, Прожектори на світлодіодах, Портативний ліхтар-зарядка для кемпінгу CA-73 |
| Товщина | 4.6 см |
| Ширина | 12.5 см |
- Ціна: 443 ₴









