
Штатив для блогера TriPod, Штатив професійний, Штатив для знімання з телефона Тринога монопод GQ-49
- Немає в наявності
- Код: 7xv9514
393 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔧 Штатив для блогера TriPod, Штатив професійний, Штатив для знімання з телефона Тринога монопод GQ-49
💎 Виготовлений з алюмінієвого сплаву, завдяки чому стійкий, міцний та стабільний.Трипод дозволяє в повному обсязі фотографувати різкі зображення без переміщення при довгих витримках. Також ви зможете робити автопортрети, а також встановити камеру в будь-якому місці, не наражаючи фотообладнання на непотрібні механічні пошкодження.
💎 Трінога має три спеціальні рівні, які легко дозволяють точно встановити відповідний рівень і кут штатива, щоб процес зйомки був правильним по відношенню до рівня землі.
💎 3D головка дозволяє обертати камеру у трьох вимірах. Для регулювання передбачено спеціальну ручку. Завдяки спеціальним замкам штатив можна поставити за будь-яких умов, навіть на дуже невеликій площі.
💎 Висота регулюється за допомогою складної рукоятки. Вбудований рівень бульбашки допоможе налаштувати камеру в потрібному положенні.
💎 Нековзні гумові накладки на ніжках можна обертати і при необхідності знімати для більш стійкого положення штатива.
💎 Характеристики:
- ➕ Ширина смартфона: 5.5 – 8.5 см;
- ➕ Максимальна робоча висота: 1350 мм;
- ➕ Мінімальна довжина: 50 мм;
- ➕ Розмір майданчика: 40 мм x 52 мм;
- ➕ Вбудований рівень;
- ➕ Складається з 3 секцій;
- ➕ Тип голови: 3D поворотна головка;
- ➕ Максимальний діаметр трубки: 16.8 мм;
- ➕ Максимальне навантаження: 2.5 кг
- ➕ Матеріал: алюмінієвий сплав;
- ➕ Стійки з гумовими нековзними наконечниками;
- ➕ Підходить для фотоапаратів, телефонів, екнш-камер.
- ➕ Довжина у складеному вигляді: 350 мм;
- ➕ Вага штатива: 420 г
💎 Комплектація:
- ➕ Тримач мобільного телефону.
- ➕ штатив;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1350 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 135 см |
| Мінімальна висота знімання | 52 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив для знімання з телефона TriPod, Штатив для фотоапарата та екшн камери Напальний GQ-49 |
- Ціна: 393 ₴









