
Електроплита настільна від мережі DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Плита електрична одинарна ZQ-31
- В наявності
- Код: l4lb947q9
996 ₴
498 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Електроплита настільна від мережі DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Плита електрична одинарна ZQ-31
⚡ Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача. Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом.
⚡ Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад.
⚡ У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування. Приємний, стильний дизайн.
⚡ Характеристики електроплити:
- 🔘 Зручний перемикач з 5-ма температурними режимами;
- 🔘 Світлова індикація роботи;
- 🔘 Розмір коробки: 215 x 215 x 60 мм.
- 🔘 Харчування: 220V;
- 🔘 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- 🔘 Потужний спіральний нагрівальний елемент;
- 🔘 Вага: 1.2 кг;
- 🔘 Кількість режимів: 5;
- 🔘 Кількість конфорок: 1;
- 🔘 Діаметр конфорки: 155 мм;
- 🔘 Компактна, не займе багато місця;
- 🔘 Потужність конфорки: 1500 Вт;
- 🔘 Прогумовані ніжки;
- 🔘 Надійне покриття, зручне для чищення;
- 🔘 Покриття робочої поверхні: емаль;
- 🔘 Регульований термостат;
- 🔘 Управління: механічне;
⚡ Комплектація:
- 🔘 Електроплита.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електрична плита з високою потужністю, компактна побутова електроплита, Плита електрична потужна ZQ-31 |
- Ціна: 498 ₴









