
Соковитискач для фруктів та овочів Adler AD 4132 800Вт LZ-74
- В наявності
- Код: 54q291id
3 668 ₴
1 834 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔎 Соковитискач для фруктів та овочів Adler AD 4132 800Вт LZ-74
⚡ Функціональний та компактний соковитискач потужністю 800 Вт дозволяє готувати соки з фруктів та овочів. Завдяки розширеним функціям приготування корисних та свіжих соків будинку стає надзвичайно простим і приємним. Фільтрація відбувається через тонкий фільтр із нержавіючої сталі, який затримує тверді частинки. Таким чином, у контейнер, що входить у комплект, потрапляє лише сік, що містить найбільшу кількість вітамінів. М’якуш і залишки насіння поділяють у другу ємність ємністю 1,5 л. Adler AD 4132 – соковитискач, що відповідає всім потребам сучасної кухні. Його ефективність, простота використання та швидке очищення роблять його ідеальним вибором для всіх, хто цінує здоровий спосіб життя. Вибирайте Адлер АТ 4132 та насолоджуйтесь свіжими соками, повними вітамінів, щодня!
- • Довжина шнура живлення: 105 см.
- • Максимальна потужність 800 Вт
- • Отвор для цілих фруктів та овочів діаметром 65 мм.
- • 3-ступінчастий перемикач
- • Миттєво вичавлює сік із цілих яблук, моркви та інших фруктів.
- • Контейнер для м’якуша ємністю (1,5 л)
- • Стійка, нековзна підстава – присоски.
- • Контейнер для соку в комплекті (0,45 л)
- • Номінальна потужність 400 Вт
- • Виготовлений із нержавіючої сталі найвищої якості
- • Колір шнура живлення: чорний
- • Тонкий фільтр із нержавіючої сталі для бархатистого соку
- • Висока довговічність
- • Швидке та легке очищення — всі компоненти, крім моторної частини, можна мити в посудомийній машині.
- • Блокування від запуску неправильно зібраного пристрою
- • Тип штекера: C
- • Леза з титановим покриттям
- • Злив соку за допомогою системи NON-DRIP.
- • Електроживлення: 220-240 В~ 50/60 Гц.
- • Колір: чорний.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Соковижималка для фруктів і овочів Adler AD 4132 800 Вт LZ-74 |
- Ціна: 1 834 ₴


