
Електрична плита з високою потужністю ViLgrand VHP161D 1000Вт, Міні-плита для дому HN-79
- В наявності
- Код: 125h131c
1 614 ₴
807 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🔝 Електрична плита з високою потужністю ViLgrand VHP161D 1000Вт, Міні-плита для дому HN-79
💡 Електроплита ViLgrand VHP161D обладнана однією конфоркою потужністю 1000 Вт і управляється поворотним регулятором потужності.
💡 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
💡 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки чотирирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
🔝 Характеристики:
- ⭐ Напруга,:220
- ⭐ Тип: електрична
- ⭐ Матеріал плитки: метал
- ⭐ Кількість конфорок:1
- ⭐ Потужність, кВт:1
- ⭐ Сфера використання:для дому
- ⭐ Тип установки:настільні
- ⭐ Діаметр комфорки: 145 мм
- ⭐ Тип керування:механічне
- ⭐ Колір:сірий
🔝 Додаткові характеристики:
- ⭐ Гарантія:24 місяці
- ⭐ Країна-виробник: Китай
Виробник:ViLgrand - ⭐ Спіральний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані ковзані ніжки, регульований термостат

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита електро для домашнього приготування ViLgrand VHP161D 1000 Вт, Мініплита для дому HN-79 |
- Ціна: 807 ₴


