
Дуйка з регулятором температури ViLgrand, Портативний вентилятор для обігріву, Тепловентилятор 2000w YC-21
- Немає в наявності
- Код: 6a8wc733
1 000 ₴
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Дуйка з регулятором температури ViLgrand, Портативний вентилятор для обігріву, Тепловентилятор 2000w YC-21
💎 Стильний корпус виконаний з міцного негорючого пластику і не схильний до деформацій. Потужності обігрівача 1500 Вт достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею до 15 м2. Але якщо стало жарко – є режим половинної потужності 750 Вт.
💎 Обігрівач має захист від перегріву, терморегулятор та три режими роботи.
- ✅ Нагрівальний елемент:Керамічний
- ✅ Країна реєстрації бренду:Україна
- ✅ Колір:Білий/Чорний
- ✅ Потужність, Вт:1500
- ✅ Комплектація:Обігрівач, Інструкція
- ✅ Країна-виробник:Китай
- ✅ Монтаж:Настільний, Підлоговий
- ✅ Габарити в упаковці (ВхШхГ):23х18х16,5 см
- ✅ Режим роботи:Обігрів, Охолодження
- ✅ Вага в упаковці:0,94 кг
- ✅ Додаткові характеристики:Режими потужності:750/1500 Вт, Захист від перегріву
- ✅ Призначення:Побутовий
- ✅ Виробник:ViLgrand
- ✅ Гарантія:24 місяці
- ✅ Площа обслуговування, кв. м:15
- ✅ Ручка:Є
- ✅ Вигляд нагрівального елемента:Керамічний
- ✅ Вага:0,84 кг


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г |
| Товар | Настільні тепловентилятори побутові, Тепловентилятор компактний, Портативний вентилятор для обігрівання YC-21 |
- Ціна: 1 000 ₴





