
Побутова настільна плита для дому, Настільні плити для дому Портативна плита готування QO-61
- В наявності
- Код: 23w6r8ul5u
3 232 ₴
1 616 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Побутова настільна плита для дому, Настільні плити для дому Портативна плита готування QO-61
💡 Настільна плита Dario DHP122B відрізняється приємним сучасним дизайном та дивовижною функціональністю. На відміну від звичайних плит конфорки цієї моделі починають нагрівати посуд практично миттєво. Інфрачервоне тепло, що випромінюється розпеченою нагрівальною спіраллю, легко проходить через спеціальне захисне керамічне скло і швидко нагріває дно посуду. Захисне скло виконане зі спеціальної склокераміки для кухонних плит, що має видатну термічну стійкість.
💡 Плита виготовлена зі сталі та забарвлена у приємний бежевий колір з використанням термостійкої фарби. Це довговічне покриття легко чиститься і зберігає свій первісний вигляд протягом тривалого часу.
💡 Зручні поворотні перемикачі забезпечують плавне регулювання температури в широкому діапазоні, дозволяючи вам налаштувати плиту під свої потреби.
💡 Прогумовані ніжки забезпечують відмінну стійкість при використанні, роблячи цю настільну плиту ідеальним вибором для вашої кухні.
⚙️ Електроплітка DARIO DHP122B характеристики:
- ☑️ Терморегулятор
- ☑️ Потужність: 2.1 кВт (1200+900)
- ☑️ Індикатор увімкнення
- ☑️ Країна-виробник: Китай
- ☑️ Матеріал корпусу: метал
- ☑️ Тип варильної поверхні: склокераміка
- ☑️ Тип: плита інфрачервона електрична
- ☑️ Колір: бежевий
- ☑️ Світловий індикатор увімкнення
- ☑️ Регулятор температури
- ☑️ Легке очищення
- ☑️ Регульований термостат
- ☑️ Габарити (ВхШхГ): 7.5 х 47 х 29
- ☑️ Тип управління: механічний
- ☑️ Виробник: DARIO
- ☑️ Функція швидкого прогріву
- ☑️ Габарити упаковки (ВхШхГ): 9.6 х 50.2 х 30
- ☑️ Кількість конфорок: 2


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dario |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита електро для домашнього приготування, Настільна електрична плита на 2 дві конфорки QO-61 |
- Ціна: 1 616 ₴








