
Перукарська машинка акумуляторна професійна VGR V-036, Машинка для стрижки на акумуляторі KO-59
- В наявності
- Код: 536bf89
2 506 ₴
1 253 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔧 Перукарська машинка акумуляторна професійна VGR V-036, Машинка для стрижки на акумуляторі KO-59
⚡ Машинка для стрижки волосся VGR V-036 – це потужний та надійний інструмент для професійного та домашнього використання. Вона забезпечує точність і комфорт завдяки гострим лезам з DLC покриттям та вбудованому роторному двигуну, що працює зі швидкістю 7000 обертів на хвилину. Ця машинка дозволяє стригти волосся на різну довжину завдяки 8 насадкам, що ідеально підходять для створення стильних зачісок.
🔧 Переваги:
- 🔸 Ергономічний дизайн: зручний для тривалого використання без втоми рук.
- 🔸 Час повної зарядки: 4 години, що забезпечує тривалу та безперебійну роботу.
- 🔸 Можливість роботи як від акумулятора, так і від мережі: це надає універсальності та зручності у використанні.
- 🔸 Леза з DLC покриттям: забезпечують гостроту і довговічність, легко стрижуть навіть густе волосся.
- 🔸 Вбудований літієвий акумулятор ємністю 2600 мАг: забезпечує до 200 хвилин автономної роботи без підзарядки.
- 🔸 USB Type-C заряджання: можливість заряджати машинку в будь-якому місці за допомогою кабелю USB Type-C.
- 🔸 Роторний двигун: з високою швидкістю 7000 об/хв для максимальної продуктивності.
🔧 Характеристики:
- 🔸 Термін роботи: до 200 хв
- 🔸 Час заряджання: 4 години
- 🔸 Матеріал корпусу: метал, пластик
- 🔸 Матеріал лез: нержавіюча сталь
- 🔸 Модель: VGR V-036
- 🔸 Живлення: USB Type-C, універсальна напруга (100-240 В)
- 🔸 Акумулятор: літій-іонний, 2600 мАг
- 🔸 Швидкість двигуна: 7000 об/хв,
- 🔸 Потужність двигуна: 8 Вт.
🔧 Комплектація:
- 🔸 Інструкція
- 🔸 Комплект аксесуарів
- 🔸 Машинка для стрижки волосся VGR V-036


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Сімейна машинка для стриження волосся, Машинка для стриження з насадками бездротова, Тример бездротовий KO-59 |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 1 253 ₴









