
Електрична машинка тример для волосся і бороди Gemei, Професійна машинка для стрижки волосся та бороди XD-36
- В наявності
- Код: 4d7f7c2k1
852 ₴
426 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Електрична машинка тример для волосся і бороди Gemei, Професійна машинка для стрижки волосся та бороди XD-36
⚡ Машинка для стрижки GEMEI GM-806 – корисне придбання для чоловіка будь-якого віку.
⚡ Для її використання не обов’язково мати навички професійного перукаря. Завдяки набору, що складається з чотирьох змінних насадок, можна варіювати довжину стрижки в залежності від необхідності або сезону.
⚡ Є плавне регулювання довжини зрізування.
⚡ Корпус пристрою зроблений із міцного пластику, на ньому є спеціальне кріплення, за допомогою якого можна підвісити прилад у потрібному місці.
⚡ Комплектація:
- • Щітка для чищення;
- • Масло для мастила ;
- • Ножиці.
- • Машинка для стрижки;
- • 4 знімні насадки;
- • гребінець ;
⚡ Характеристики:
- • Титанове лезо
- • Живлення: від мережі AC 220-240V 50/60Hz
- • Тип: машинка для стрижки
- • Вигляд: провідна
- • Регулювання довжини: 4 положення.
- • Знімні насадки для регулювання довжини стрижки ;від 1,2 мм (без насадки)
- • Розмір: 167 х 44 х 50 мм Вага: 305 г


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся голови, Машинка для стриження окантовки Тример скронь XD-36 |
- Ціна: 426 ₴









