
Тример для складної стрижки волосся, Машинка для стрижки з додатковими насадками Тример скронь EB-98
- В наявності
- Код: f11is91n2r
1 326 ₴
663 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Тример для складної стрижки волосся, Машинка для стрижки з додатковими насадками Тример скронь EB-98
💎 Доглянутий, охайний вигляд, і завжди бути у чудовій формі – одна із застав успіху. Мати в будинку електричну бритву також актуально, як і інші види повсякденного приладдя, щось на зразок зубної щітки або гребінця. Необхідний чоловічий аксесуар, без якого навряд чи обійдеться кожен чоловік. Тепер не обов’язково при кожному наближувальному знаменному дні бігти в елітний салон, щоб виглядати шикарно!
💎 Pro Gemei GM-580 – не просто бритва, вона втілила в собі 7 функцій одночасно. Зручна, компактна рукоятка, стильний дизайн, і 7 змінних насадок зроблять свою справу.
💎 Мотор приладу потужністю 3 Вт працює від знімного акумулятора. Зарядити його можна від розетки 220 В за допомогою мережевого кабелю. На це знадобиться 8 годин. Час роботи при повному заряді становитиме 45 хв. Тепер ви не залежите від наявності розетки і можете голитися будь-де. Це дуже зручно, особливо якщо ви їдете поїздом у відрядження чи відпочинок.
💎 Пристрій простий у використанні та догляді. Поле кожного застосування необхідно очистити головки від волосся за допомогою щіточки та змастити олією, яку ви знайдете в коробці з приладом.
💎 Особливості набору:
- ☑️ Розмір бритви: 15,5* 4* 3 см
- ☑️ Індикатор світіння
- ☑️ Вага брутто: 541 гр
- ☑️ Кнопка – Турбо
- ☑️ Ергономічний дизайн, водонепроникні комплектуючі, що миються
- ☑️ Потужність:220-240 V/ 50-60 Hz, 3 W
💎 До комплекту входять:
- ☑️ тример насадка;
- ☑️ насадка триммер для носа та вух;
- ☑️ насадки-гребінь -3 шт (3 мм, 6 мм, 10 мм);
- ☑️ пензлик для чищення
- ☑️ зарядний пристрій
- ☑️ масло для мастила;
- ☑️ машинка для гоління;
- ☑️ насадка для гоління;
- ☑️ гребінець
- ☑️ підставка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійний бездротовий тример Pro, Професійна машинка для стриження волосся з насадками EB-98 |
- Ціна: 663 ₴









