
Сумка-месенджер для роботи, Повсякденна сумка-месенджер, Сумка для документів зручна MZ-78
- В наявності
- Код: tw79jb614
1 178 ₴
589 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Сумка-месенджер для роботи, Повсякденна сумка-месенджер, Сумка для документів зручна MZ-78
💎 Ця сумка месенджер – ідеальний вибір для сучасних активних людей. Вона поєднує в собі стильний дизайн та функціональність, що робить її незамінним аксесуаром для будь-якого образу та ситуації.
💎 Характеристики:
- • Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри флотар чорного кольору.
- • Розміри: висота – 22 см, ширина – 17 см, товщина – 11 см.
- • Об’ємна та вмістка – ідеально підходить для повсякденного використання.
- • Чотири основні кишені на надійних замочках для організації вашого майна.
- • Якісна металева фурнітура та регульований ремінь для зручності та довговічності.
💎 Ця сумка легко вмістить багато різних речей завдяки своїм об’ємним можливостям. Блискавки та сріблясті замочки додають сучасного шарму до її дизайну.
💎 Не гайте часу – обирайте стиль і комфорт разом з цією сумкою месенджер і робіть свій повсякденний образ ще кращим! Купіть її зараз і відчуйте всі переваги цього чудового аксесуару.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Сумка для міста, практична сумка-месенджер, Месенджер повсякденний, Сумка для документів зручна MZ-78 |
- Ціна: 589 ₴









