
Пилосос циклонний для прибирання будинку Rainberg, Стильний пилосос з фільтром нера CF-17
- В наявності
- Код: 6g2y833
4 538 ₴
2 269 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Пилосос циклонний для прибирання будинку Rainberg, Стильний пилосос з фільтром нера CF-17
🛠️ Контейнерний пилосос Rainberg Німеччина циклонного типу.
Пилозбірник великого об’єму достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття та за необхідності вимити його.
🛠️ Завдяки потужності двигуна 3700W прибирання буде набагато швидше та ефективніше.
🛠️ Дана модель пилососа без мішка має фільтр очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення.
➡️ Комплектація- 🔹 Висувна трубка;
- 🔹 Телескопічна трубка та шланг
- 🔹 Упаковка
- 🔹 Пилосос контейнерний;
- 🔹 Гнучкий шланг;
- 🔹 Насадка-щітка для підлоги та килима;
- 🔹 Інструкція;
- 🔹 Насадка щілинна;
- 🔹 Блискучий корпус та ергономічний дизайн;
- 🔹 Автоматична намотування шнура;
- 🔹 Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
- 🔹 Пластикова щітка для підлоги;
- 🔹 Потужність 3700 Вт;
- 🔹 Щілева насадка;
- 🔹 Індикатор наповнення пилозбірника;
- 🔹 Пилосос із колбою об’ємом 4 л;
- 🔹 Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці;
- 🔹 Нера-фільтр;
- 🔹 Живлення від мережі 220V – 50 Гц;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 4 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Якісний колбовий пилосос із контейнером Rainberg, Потужний безмішковий пилосос із контейнером для пилу CF-17 |
- Ціна: 2 269 ₴









