
Штатив з рівнем для вирівнювання Tripod DK-3888, Тринога з чохлом на телескопічних регульованих ніжках XZ-23
- Немає в наявності
- Код: 7p448vj9
273 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
🏆 Штатив з рівнем для вирівнювання Tripod DK-3888, Тринога з чохлом на телескопічних регульованих ніжках XZ-23
📌 Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
📌 В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
📌 Характеристики DK-3888:
- ➕ Матеріал: алюміній
- ➕ Тип: Штатив-трипод
- ➕ Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- ➕ Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
- ➕ Кількість секцій: 4 шт.
- ➕ Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
- ➕ Кріпильний гвинт: 1/4″
📌 Особливості та функції:
- ➕ Може працювати через Bluetooth.
- ➕ Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
- ➕ Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
- ➕ Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
- ➕ Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
📌 Габарити та вага
- ➕ Робоча висота: 34,5 – 102 см.
- ➕ Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
- ➕ Вага: 420 гр.
- ➕ Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
📌 Комплектація
- ➕ Упаковка
- ➕ Пульт ДК
- ➕ Штатив
- ➕ Скоба
- ➕ Кріплення для смартфонів




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Стійка для відеокамери, Штатив для камери вертикального знімання Професійний штатив камери XZ-23 |
- Ціна: 273 ₴









