
Компактна настільна електрична плита одноконфорочна, Електроплита настільна від мережі JX-41
- В наявності
- Код: 35xu6itp96
1 150 ₴
575 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

👉 Компактна настільна електрична плита одноконфорочна, Електроплита настільна від мережі JX-41
✨ Компактна електроплита з нержавіючої сталі Rainberg RB-010 в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку, так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з однією варильною панеллю. Одноконфорочна плита займає набагато менше місця на кухні, що дозволить заощадити більше робочого простору.
✨ Електроплита Rainberg – найкращий вибір для компактної кухні, адже вона займає мало місця, а ось її потужність не поступається габаритним “колегам”. До того ж дана модель оснащена захистом від перегріву, не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання. Варто також відзначити її стильний дизайн, ця плита стане прикрасою будь-якої кухні.
✨ Особливості електроплити Rainberg:
- ➕ обладнана гумовими ковзними ніжками для більшої стійкості;
- ➕ компактність;
- ➕ потужність.
- ➕ зручність та простота використання;
- ➕ стильний дизайн;
✨ Характеристики:
- ➕ 5 режимів роботи;
- ➕ покриття варильної поверхні з нержавіючої сталі;
- ➕ тип керування: механічне;
- ➕ захист від перегріву.
- ➕ споживана потужність: 2000 Вт;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Портативна електрична електроплита Rainberg RB-010 2000 Вт, переносна компактна електроплита JX-41 |
- Ціна: 575 ₴









