
Машинка для стрижки волосся і гоління, Машинка для стрижки окантовки, Професійний бездротовий тример GL-62
- В наявності
- Код: 535ks54qem
2 834 ₴
1 417 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 Машинка для стрижки волосся і гоління, Машинка для стрижки окантовки, Професійний бездротовий тример GL-62
🔹 Машинка для стрижки волосся MG-585 дозволяє не тільки економити свій час, уникаючи черг і попередніх записів до перукаря, а й будь-коли коригувати свою стрижку. Такий аксесуар буде просто незамінний для тих людей, які прагнуть виглядати бездоганно. Вона виконана у стильному дизайні і проста у використанні. Потужний, але тихий мотор працює якісно й без вібрацій. Леза з алмазоподібним вуглецевим покриттям дозволяють машинці відмінно справлятися із завданням. Покриття з алмазоподібного вуглецю зменшує тертя, забезпечує високу стійкість до зношування та стійкість до стирання. Ергономічний держак машинки добре лягає у руці, що дозволяє комфортно працювати. Закруглені леза і гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб кожна стрижка була безпечною і приємною. Леза після використання можна чистити за допомогою щіточки. У наборі до цієї моделі ви знайдете 4 гребеня, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 13 мм. Завдяки легкості й компактності ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні й підходить дорослим і дітям. У комплект також входять щіточка і масло.
- ☑️ Леза: з алмазоподібним вуглецевим покриттям
- ☑️ Низький рівень шуму
- ☑️ Тип акумулятора: Lithium
- ☑️ Регулювання довжини зрізу: 0,8 мм, 1,2 мм, 1,6 мм, 2 мм
- ☑️ Потужність: 5 Вт
🔹 Комплектація:
- ☑️ Мастило
- ☑️ 4 насадки: 3мм, 6мм, 10мм, 13мм
- ☑️ Адаптер
- ☑️ Щіточка для чищення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження акумуляторна з керамічними ножами Magio MG-585, Профі машинка для стриження волосся GL-62 |
- Ціна: 1 417 ₴







