
Військовий армійський рюкзак для кемпінгу 25л 1000D, Міцний штурмовий рюкзак Солдатський ЗСУ VL-87
- В наявності
- Код: zs3429o3
1 300 ₴
650 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🚀 Військовий армійський рюкзак для кемпінгу 25л 1000D, Міцний штурмовий рюкзак Солдатський ЗСУ VL-87
💡 Тактичний рюкзак Tactic 1000D відмінно підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, скелелазіння, подорожей та спорту.
💡 Розмір рюкзака середній на 25 літрів,( 50x30x25 ) велика кількість кишень, дуже міцна, рекомендую.
💡 Рюкзак виконаний із міцних вологозахисних синтетичних тканин Кордура. Ергономіка рюкзака та застосовувані матеріали дозволяють зберігати його форму незалежно від завантаження. Зручне та надійне кріплення ременів та лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на спині та комфортному його використанню навіть за необхідності швидко пересуватися.
💡 За рахунок того, що він має кілька основних містких відділень і безліч невеликих кишеньок, штурмовий рюкзак зручно носити і в повсякденному житті, наприклад, на тренування – в нього просто поміститься форма, вода та всі потрібні дрібниці.
💡 Особливості Tactic:
- 🔸 кріплення для додаткових пристроїв (система MOLLE);
- 🔸 пояс, регульований по довжині, з застібкою фастекс;
- 🔸 дихаюча сітчаста підкладка – дозволяє тілу комфортно дихати;
- 🔸 міцні стропи;
- 🔸 ущільнений м’який шар для рівномірного розподілу навантаження на спину.
- 🔸 ергономічні, м’які плечові ремені з D-кільцями;
💡 Характеристики:
- 🔸 Колір – чорний;
- 🔸 Матеріал – текстиль кордура 1000д;
- 🔸 Розмір: 50х30х25см;
- 🔸 Особливості – Кишень для ноутбука;
- 🔸 Обсяг (л) – 25;
💡 Характеристики матеріалу Oxford 600D:
- 🔸 брудостійкість;
- 🔸 підвищена стійкість до стирання ниток;
- 🔸 висока міцність;
- 🔸 простість догляду.
- 🔸 термостійкість;
- 🔸 водонепроникність та водовідштовхувальні властивості;
- 🔸 зносостійкість;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tactic |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 25 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, зав'язаний ремінь, Грудна стяжка, Відділ для безпечного транспортування ноутбука |
| Товар | Міцний штурмовий рюкзак 25 л 1000D, Солдатий рюкзак ЗСУ Якісний тактичний VL-87 |
- Ціна: 650 ₴









