
Сумка ділова для документів, Офісна сумка-месенджер, Шкіряний месенджер, Сумка месенджер слінг HK-85
- В наявності
- Код: 2996dw3thy
1 212 ₴
606 ₴
-50%
+380 (68) 431-85-75
Леонповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Сумка ділова для документів, Офісна сумка-месенджер, Шкіряний месенджер, Сумка месенджер слінг HK-85
📦 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
⚡ Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
📦 Характеристики:
- ☑️ Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
- ☑️ Фурнітура: міцна металева
- ☑️ Розмір: 20 × 15 × 6 см
- ☑️ Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
📦 Кількість кишень:
- ☑️ Загалом – 6 функціональних відділень
- ☑️ 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
- ☑️ 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
📦 Переваги:
- ☑️ Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури
- ☑️ Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу
- ☑️ Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- ☑️ Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- ☑️ Компактна, але дуже містка модель


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Чоловіча вулична сумка через плече, Ділова сумка-барсетка для чоловіків, Шкіряний месенджер HK-85 |
- Ціна: 606 ₴









